Kurumsal

KURUMSAL

Kurumlar analitik dünya ve madde odaklı yapılar olsalar dahi, kurumların yapı taşlarının içinde temel taş “insan olmaktadır” . Bir kurumun Finansal kaynakları, Teknik altyapı ve donanımı gibi temel unsurları da “insan” tarafından varedilip işletilmek ve yönetilmektedir. Başarılı bir patron, yönetici, departman müdürü, avukat, doktor vs…. olmak için öncelikle ekip içinde tüm rol alanların motivasyonu ve iş yapma isteklerini harekete geçirici bir dinamizmi yaratmayı hedefliyor eğitimlerimiz.
Son 20 yılını üst düzey yönetici olarak sürdürdüğüm profesyonel iş yaşamımda edindiğim deneyimlerimi yurtdışında aldığım çeşitli eğitimlerle birleştirmek suretiyle meslek hayatımda misyonel gelişim yarattım. Öncelikle “İnsan Olma Sanatı” tanımı altında başlayan devamında ” Mutlu İnsan” ve büyüyen halkalarla; “Mutlu Aile”, “Mutlu Toplum” ‘a götüren farkındalık çalışmalarım profesyonel iş yaşamımla birleştiği noktada “Başarılı Kurum, Çalışanları ve Yöneticileri” yer almakta.
Kuruma Özel, koşullar ve ihtiyaçlar doğrultusunda hazırlanan eğitim içeriği; bilgilendirme, uygulama ve deneyimler ile öğretiye dönüşen çalışmalarımız içinde ayrıca nefes, meditasyon, enerjileri yükseltme ve dönüştürme teknikleri yer almaktadır. İstenmesi halinde kurumların İK departmanlarına verilen destek ile değişimin kalıcılığı hedeflenmektedir.