Theta Healing

Theta Şifa Tekniği, Vianna Stibal tarafından yaratılmıştır. Theta Şifa Tekniği, theta beyin dalgaları sayesinde pozitif değişiklikler yaratırken, kısıtlanan inanç ve hisleri temizler.Theta, beynin 5 ana dalgasından biridir. Beyin theta durumundayken, beyinde her şeyi yaratabilir ve beyindeki gerçekliği kalıcı olarak değiştirebilirsiniz.

Theta durumu, derin bir rahatlama durumudur. Hipnozda ve REM uykusunda uygulanır. Theta beyin dalgaları bilinç ile bilinç altı arasındadır. Hafızayı ve hisleri barındırır. Ayrıca inanışlara ve davranışlara yöneliktir. Theta dalga boyu saniyede 4-7 Hz’dir. Bu dalga boyundayken, bilinçaltı ile bağlantıya geçmek çok kolaydır.

Theta Şifa yöntemiyle bilinçaltı olumlaması yapıldıktan sonra, kas testi uygulamasına geçilir. Kas testi, bilinçaltındaki negatif inancın değişip değişmediğini gösterir. Negatif inancı pozitif inanç ile değiştirdikten sonra kas testini uygulayıp, inançların nasıl yer değiştirdiğini görebilirsiniz.

Theta Şifa tekniğini uygulayabileceğiniz alanlar hayal gücünüzle sınırlıdır. Aklınıza gelen hemen hemen her şey için Theta Şifa tekniği kullanılabilinir. Örneğin; Yalnızca bilinçaltı olumlaması için değil, ilişkiniz için, ideal partneri bulmak için, ideal işi bulmak için, satış performansınızı veya iş yerinizdeki performansınızı arttırmak için ve daha aklınıza gelen her şey için…
Sıkça Sorulan Sorular?

1)Tipik bir seans nasıl işliyor?
Tipik bir Theta Şifa seans, pratisyenin deneyimlediğiniz sorunun çözümü için hangi çalışmaya ihtiyacınız olduğunu belirlemesini içerir. Pratisyen, beyin dalgalarınızı theta seviyesinde yavaşlatır ve sizin enerjinize bağlanmak için sezgisel hislerini kullanır. Daha sonra negatif inanışlarınızı, hislerinizi ve bilinçaltı programlamalarınızı kontrol etmek için kas testine başlar ve daha sonra negatif olanları pozitif inanış, his ve bilinçaltı programlamaları ile değiştirir.

2)Kaç seansa ihtiyacım olacak?
Theta Şifa tekniği bugünkü en hızlı şifalandırma tekniğidir. Kaç seansa ihtiyacınız olacağı ise, tamamen sizin çözmek istediğiniz sorunlarla alakalıdır. Çoğu zaman kişiler tek seansta arzu ettikleri deneyimi yaşarlar; ancak kimi zaman inanç sistemi daha karışık olan kişilerde, var olan inanışlarını değiştirmek için birkaç seanslık daha derin çalışmalar gerekmektedir. Genellikle başlangıçta kaç seansa ihtiyacınız olacağını söylemek mümkün değildir. Bu bilinçaltınızdaki negatif inanışlara ve onların ne kadar hızlı pozitif inanışla değiştiğine göre değişir.

3)İlk seansıma hazırlanırken ne yapmam gerekir?
Seansa gelmeden önce bol su içmiş çok önemlidir. Bol su içmediğiniz taktirde kas testiniz doğru sonucu vermeyecektir. Ayrıca seansa gelirken pozitif değişikliklerin olmasını istemek ve pozitif değişikliklere hazır olmak çok önemlidir. Buna ek olarak, seansa gelmeden hangi konu üzerinde çalışmak istediğinizi de düşününüz.